Składniki PeniSolution

Wyciąg z maca i korzeń żeń-szenia na tle suplementu PeniSolution

Żeńszeń jest znany medycynie od wieków, zwłaszcza na Dalekim Wschodzie. Jego nazwa pochodzi zresztą od chińskiego wyrażenia rénshēn i oznacza korzeń w kształcie człowieka. Starożytni wierzyli, że „ludzki” kształt korzenia rośliny dowodzi jej niezwykłego działania… I mieli rację! Żeńszeń działa jak kofeina: neutralizuje zmęczenie, dodaje energii organizmowi i wspomaga produkcję hormonów sterydowych. Podobne właściwości wykazuje żeń-szeń syberyjski, którego regularne zażywanie będzie dopingowało organizm do większej aktywności. Zwłaszcza w łóżku!
Ekstrakt z buzdyganka ma potwierdzone właściwości oczyszczające i tonizujące. Zawarte w nim związki saponinów, indoli i polifenoli hamują działanie enzymów przetwarzających. Buzdyganek pozytywnie wpływa na produkcję spermy, pomaga w leczeniu prostaty, a do tego wszystkiego jest uznawanym afrodyzjakiem! Czego chcieć więcej?
Na przykład L-argininy. Ten związek ma fundamentalne znaczenie w syntezie tlenku azotu, zwanego „cząsteczką życia”. Wspomaga rozszerzanie naczyń krwionośnych i poprawia ogólną wydolność organizmu. Nic dziwnego, że jako suplement L-arginina jest zalecana dla sportowców oraz mężczyzn chętnych zwiększyć siłę swoich doznań seksualnych. Współdziałając z ekstraktem z maca – znanym już amerykańskim Indianom środkiem na poprawę libido – gwarantuje niezawodną moc.
Jak widzicie, PeniSolution to kompleksowy mix sprawdzonych składników. O tym, jak działa ich połączona siła, napiszemy w kolejnym poście.