Jak go powiększyć?

Dobrze zbudowany mężczyzna na siłowni

 

Mężczyźni zadawali sobie to pytanie od pokoleń, ale dopiero dziś naprawdę możemy na nie odpowiedzieć. Metod jest wiele, a ich efekty – różne. Wszystko zależy od tego jak bardzo zdesperowany jesteś, ile pieniędzy masz do wydania i czy jesteś gotowy na ryzyko.
Zacznijmy od najbardziej inwazyjnych metod chirurgicznych. Najczęstsze zabiegi polegają na podcinaniu więzadeł mocujących i podwieszających członka. W wyniku tego penis wydaje się rzeczywiście dłuższy (choć realnie nie jest). Dodatkowo pacjent jest narażony na zaburzenia erekcji i mnóstwo groźnych powikłań… Można też zastosować wstrzykiwanie tłuszczu do ciał jamistych lub nadmuchiwane implanty. Ale czy świadomość posiadania członka nadmuchiwanego jak balonik jest naprawdę tym, o co nam chodzi?
Pozostają metody nieinwazyjne. W Internecie znajdziecie mnóstwo próżniowych pompek do penisów. Pomysł jest świetny, tylko działanie krótkotrwałe. Do tego wizja podłączania się do aparatury przed każdym spotkaniem z Twoją kobietą chyba nie jest zbyt zachęcająca. Możecie też trafić na opowieści o podwieszaniu ciężarków, wzorowane na technikach prymitywnych plemion z Afryki. I przyznajemy: w ten sposób realnie można wydłużyć członka o kilkanaście centymetrów! Oraz nabawić się impotencji, problemów z prostatą, infekcji i złamań… Cóż, coś za coś.
Jak widzicie, wszystkie opisywane recepty są bardziej przerażające niż zachęcające. Ale nie załamujcie się! Istnieją sprawdzone sposoby powiększenia penisa. Oparte na naturalnych właściwościach ziół i bezpiecznych składników znanych nauce od wielu lat. Opiszemy je w następnym poście.