Doświadczeni androlodzy polecają PeniSolution

Jak działa PeniSolution

PeniSolution to precyzyjnie skomponowana kombinacja wysokich dawek najlepszych naturalnych składników wpływających na powiększenie penisa oraz jakość życia seksualnego. Ekstrakt z żeńszenia i żeńszenia syberyjskiego, wyciągi z maca oraz buzdyganka oraz L-arginina mają sprawdzone, potwierdzone naukowo działanie. Wszystkie poprawiają potencję i zwiększają ukrwienie ciał jamistych w członku. W dodatku są bezpieczne – możesz bez obaw używać ich przez dłuższy czas.

Wszystko to sprawia, że PeniSolution jest doskonałym suplementem diety dla mężczyzn gotowych na wzmocnienie swojej męskości. Nasz środek warto stosować regularnie. Już po kilku tygodniach zażywania jednej kapsułki dziennie efekty będą zauważalne gołym okiem! Wzmocnione działanie składników roślinnych oraz L-argininy sprawi, ze w momencie podniecenia Twój penis stanie się zauważalnie większy. Jak bardzo zauważalnie? Nawet do 8 cm! To bez wątpienia zrobi wrażenie na Tobie i Twojej partnerce.

CZYTAJ DALEJ
Wyciąg z maca i korzeń żeń-szenia na tle suplementu PeniSolution

Składniki PeniSolution

Żeńszeń jest znany medycynie od wieków, zwłaszcza na Dalekim Wschodzie. Jego nazwa pochodzi zresztą od chińskiego wyrażenia rénshēn i oznacza korzeń w kształcie człowieka. Starożytni wierzyli, że „ludzki” kształt korzenia rośliny dowodzi jej niezwykłego działania… I mieli rację! Żeńszeń działa jak kofeina: neutralizuje zmęczenie, dodaje energii organizmowi i wspomaga produkcję hormonów sterydowych. Podobne właściwości wykazuje żeń-szeń syberyjski, którego regularne zażywanie będzie dopingowało organizm do większej aktywności. Zwłaszcza w łóżku!
Ekstrakt z buzdyganka ma potwierdzone właściwości oczyszczające i tonizujące. Zawarte w nim związki saponinów, indoli i polifenoli hamują działanie enzymów przetwarzających. Buzdyganek pozytywnie wpływa na produkcję spermy, pomaga w leczeniu prostaty, a do tego wszystkiego jest uznawanym afrodyzjakiem! Czego chcieć więcej?

CZYTAJ DALEJ
Dobrze zbudowany mężczyzna na siłowni

Jak go powiększyć?

 

Mężczyźni zadawali sobie to pytanie od pokoleń, ale dopiero dziś naprawdę możemy na nie odpowiedzieć. Metod jest wiele, a ich efekty – różne. Wszystko zależy od tego jak bardzo zdesperowany jesteś, ile pieniędzy masz do wydania i czy jesteś gotowy na ryzyko.
Zacznijmy od najbardziej inwazyjnych metod chirurgicznych. Najczęstsze zabiegi polegają na podcinaniu więzadeł mocujących i podwieszających członka. W wyniku tego penis wydaje się rzeczywiście dłuższy (choć realnie nie jest). Dodatkowo pacjent jest narażony na zaburzenia erekcji i mnóstwo groźnych powikłań… Można też zastosować wstrzykiwanie tłuszczu do ciał jamistych lub nadmuchiwane implanty. Ale czy świadomość posiadania członka nadmuchiwanego jak balonik jest naprawdę tym, o co nam chodzi?

CZYTAJ DALEJ
Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie!

Tak, wiemy – nikt nie powie Ci tego wprost. Seksuolodzy będą utrzymywać, że wszystko zależy od zrozumienia u partnerki, wzajemnego zaufania i czułości. Urolodzy powiedzą, że każdy z nas różni się tam na dole i to kwestia indywidualna. Pisma dla mężczyzn będą zniechęcać Cię nawet do myślenia o jego wielkości, bo wpadniesz w kompleksy. Ale Ty wiesz swoje – rozmiar ma znaczenie! Bo jeśli ma znaczenie przede wszystkim dla Ciebie, to jest najważniejsze.

CZYTAJ DALEJ